Maandagochtend lessen
Lieve dames,
Sinds anderhalf jaar verzorg ik op maandagochtend de Yin Yoga en de Zumba (gold) les. Dit doe ik met heel veel plezier en ik voel me echt thuis bij de DanceFirst familie.
Helaas gaat mijn werksituatie veranderen waardoor ik vanaf het nieuwe schooljaar niet meer vaste lessen kan geven. Dat betekent dat ik dan stop met lesgeven op de maandagochtend. Laila zal de lessen overnemen.
Tot de zomervakantie zal ik nog op de maandagochtend de lessen verzorgen. En ik zal hier en daar nog wat lessen voor Laila invallen. Ik ben dus niet helemaal weg, maar we zullen elkaar wel veel minder gaan zien.
Ik wil jullie bedanken voor het welkome gevoel binnen jullie groepen en het plezier dat we samen hebben gemaakt tijdens de lessen. DanceFirst is met recht een warm bad om in thuis te komen. Dank daarvoor.
Blijf deze positiviteit doorzetten en verspreiden en blijf lekker in beweging.
We gaan elkaar zien. ♡
Liefs,
Esther
Jeetje dat is jammer, ik ga de Yin Yoga les heel erg missen.🧘♀️